Запрошуємо до співпраці страхових агентів та брокерів!

Довідка за тел.: +38 (067) 93 43 133

Резюме: office.allrisks@gmail.com

Чому співпрацювати з AllRisks?

Ви творчо налаштовані, успішно працюєте в команді і оперативно вирішуєте завдання? Тоді наша вакансія саме для Вас! Ваші ідеї, багатий досвід і цінності важливі для AllRisks, саме тому ми будемо раді запропонувати Вам можливість кар’єрного росту, незамінний досвід роботи в середовищі, яка може похвалитися сприйнятливістю до нововведень і різноманітністю корпоративної культури, а також забезпечити Вас значними нагородами і пільгами.

Пільги та винагороди

Наша філософія в області винагороди – це принцип оплати за результатами роботи. Ми жадаємо досягати поставлених цілей в кожній області ринку і зберігати при цьому конкурентоспроможність. Таким чином, результати Вашої роботи стають показником, орієнтуючись на який ми заохочуємо співробітників. Особисті успіхи в роботі гарантують привабливу базову ставку зарплати. У той же час обсяг премії пропорційний успіхам компанії в цілому. Велика кількість грошових та інших пільг стимулює бажання людей працювати в AllRisks.

Варіанти особистісного і кар’єрного зростання

Можливість кар’єрного росту стає величезною перевагою роботи в AllRisks. Ми допоможемо розвинути Ваш потенціали досягти успіху разом з нами. Перед Вами відкриється широкий спектр можливостей. Керівники нашої компанії готові активно обговорювати поставлені перед працівниками завдання, перспективи і варіанти подальших дій. Перевагою у Вашій роботі стануть участь в тренінгах, виконання відповідальних проектів і внутрішні посадові переміщення.

Різноманітність корпоративної культури і сприйнятливість до нового

У компанії AllRisks віддають перевагу різноманітності. Для нас не грає особливої ​​ролі Ваша расова, релігійна, статева і вікова приналежність. Ми раді всім бажаючим спробувати свої сили в нашому дружному колективі.
Ми розуміємо, що об’єднання різних ідей має велику цінність, і приймаємо це. Створення подібної корпоративної культури збільшує спектр наших ділових можливостей, залучає таланти, а також оживляє командну роботу. Якщо Ви поділяєте наші погляди – ми хочемо з Вами працювати!

м.Рівне, вул. Грушевського 44  
+38 (096) 01 03 005
office.allrisks@gmail.com
telegram
messenger